Інформаційно-аналітичні матеріали щодо роботи Центрів надання адміністративних послуг в Тернопільській області

З метою створення зручних та доступних умов для отримання громадянами та суб’єктами господарювання якісних адміністративних послуг, забезпечення сприятливого бізнес-клімату, запобігання проявам корупції та усунення різного роду посередництва під час їх надання, а також відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» в області діє 25 центрів надання адміністративних послуг в усіх 17 районах та 4 містах обласного значення – Бережани, Кременець, Тернопіль, Чортків, а також у Золотниківській, Підволочиській, Скалатській і Шумській об’єднаних територіальних громадах.

Крім того, робота щодо відкриття таких центрів проводиться в Байковецькій, Борсуківській, Великогаївській, Великодедеркальській, Козлівській, Мельнице-Подільській та Скала-Подільській об’єднаних територіальних громадах.

Протягом січня-березня 2018 року центрами надання адміністративних послуг надано 62,3 тис. послуг, із них 30,3 тис. послуг у сфері землевпорядкування та 16 тис. послуг з питань реєстрації. У порівнянні з січнем-березнем 2017 року кількість наданих послуг збільшилася на 36,9%.

Найбільше адміністративних послуг надано через центри міста Тернопіль (8784), Тернопільського (4392), Теребовлянського (4174), Збаразького (3306) і Чортківського (3224) районів.

Станом на 1 квітня 2018 року за надані адміністративні послуги через ЦНАП до державного, районних, міських та селищних бюджетів надійшло коштів на суму 2584,9 тис. гривень.

Інформація про діяльність центрів надання адміністративних послуг станом на 01.04.2018 рік

Інформація про центри надання адміністративних послуг

Каталог центрів надання адміністративних послуг в Тернопільській області