Інформаційно-аналітичні матеріали щодо роботи Центрів надання адміністративних послуг в Тернопільській області

З метою створення зручних та доступних умов для отримання громадянами та суб’єктами господарювання якісних адміністративних послуг, забезпечення сприятливого бізнес-клімату, запобігання проявам корупції та усунення різного роду посередництва під час їх надання, а також відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» в області діє 23 центри надання адміністративних послуг у всіх 17 районах та 4 містах обласного значення – Бережани, Кременець, Тернопіль, Чортків, а також у Підволочиській і Шумській об’єднаних територіальних громадах.

Крім того, робота щодо відкриття таких центрів проводиться в Байковецькій, Великогаївській, Великодедеркальській, Золотниківській, Козлівській, Коропецькій, Мельнице-Подільській, Скала-Подільській та Скалатській об’єднаних територіальних громадах.

Протягом 2017 року центрами надання адміністративних послуг області надано 196,5 тис. адміністративних послуг, з них 103,5 тис. –  у сфері землевпорядкування, 63 тис. – з питань реєстрації та 3,2 тис. дозвільних документів. У порівнянні з 2016 роком кількість наданих послуг збільшилася на 18%.

Найбільше адміністративних послуг надано через центри Тернопільського (15 065), Теребовлянського (13 720) і Зборівського (12 679) районів.

Станом на 1 січня 2018 року за надані адміністративні послуги через ЦНАП до державного, районних, міських та селищних бюджетів надійшло коштів на суму 11,1 млн гривень з них:

– у сфері державної реєстрації – 6,2 млн гривень; зокрема, до державного бюджету – 162,7 тис. гривень, до районних бюджетів – 4,7 млн гривень, міських бюджетів – 1,2 млн гривень та селищних бюджетів – 127,9 тис. гривень.

– у сфері земельних відносин – 2,5 млн гривень; зокрема, до державного бюджету – 162 тис. гривень, до районних бюджетів – 559,1 тис. гривень, до міських бюджетів – 1,3 млн гривень, та селищних бюджетів – 451,9 тис. гривень.

– інші платні адміністративні послуги – 2,4 млн гривень; зокрема, до державного бюджету – 34 тис. гривень, до міських бюджетів – 2,4 млн гривень.

Інформація про діяльність центрів надання адміністративних послуг за 2017 рік

Інформація про центри надання адміністративних послуг

Каталог центрів надання адміністративних послуг в Тернопільській області