Нагородження переможців конкурсів «Кращий центр надання адміністративних послуг» та «Кращий адміністратор ЦНАП»

06 вересня 2019 року в обласній державній адміністрації відбулися урочистості з приводу підведення підсумків конкурсів «Кращий центр надання адміністративних послуг» та «Кращий адміністратор центру надання адміністративних послуг».

Символічно, що ця зустріч відбувалась саме сьогодні, адже 6 вересня 2012 року Верховною радою України затверджено Закон України «Про адміністративні послуги» та покладено початок формуванню Європейської системи надання адміністративних послуг в Україні!

Від імені керівництва обласної державної адміністрації, привітав переможців конкурсів заступник голови Тернопільської ОДА Ігор Вонс, який зазначив, що сьогодні в державі реалізується низка реформ, серед яких реформування системи адміністративних послуг, адже ЦНАП – це лице влади – і саме тут формується громадська думка.

Дана реформа покликана максимально підвищити якість обслуговування та доступність адміністративної послуги до людини!

Кожна людина яка проживає чи в обласному центрі, чи в найвіддаленішому селі, повинна в найкоротші терміни отримати якісну послугу у себе в населеному пункті.

Також, із привітанням до учасників зустрічі звернулась директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської ОДА Галина Воляник, яка відмітила, що такі конкурси в області проходять вперше і стануть доброю щорічною традицією, одночасно висловила слова вдячності представникам ЦНАП за активну участь у таких заходах та подякувала керівництву області за підтримку у проведенні таких ініціатив.

Від так, грамотами обласної державної адміністрації та цінними подарунками (ноутбуком та багатофункціональним ксерокопіювальним пристроєм) нагороджено в рамках конкурсу «Кращий Центр надання адміністративних послуг» у номінаціях:
«Кращий ЦНАП об’єднаної територіальної громади» – колектив ЦНАП Шумської міської ради;
«Кращий ЦНАП міста обласного значення – колектив ЦНАП у місті Тернополі;
«Кращий ЦНАП районної державної адміністрації» – колектив ЦНАП Чортківської райдержадміністрації.

Також, грамотами обласної державної адміністрації нагороджено в рамках конкурсу «Кращий адміністратор центру надання адміністративних послуг» у номінаціях:
«Кращий адміністратор ЦНАП об’єднаної територіальної громади» – адміністратора ЦНАП Шумської ОТГ Надію Золотун;
«Кращий адміністратор ЦНАП міста обласного значення» – адміністратора ЦНАП міста Чортків Ірину Сендзюк;
«Кращий адміністратор ЦНАП районної державної адміністрації» – адміністратора  ЦНАП Гусятинської РДА Любов Дідюк.