Бізнес-майстерня «Співпраця з Німеччиною: міфи та реальність»

20 березня 2019 року
м. Тернопіль вул. Грушевського,8, каб. 825

Ви підприємець або топ-менеджер компанії?

Хочете підвищити свою кваліфікацію, налагодити зв’язки та перейняти досвід в кращих німецьких компаній?? Тоді не гайте часу та зробіть це разом з Німецькою партнерською Програмою GIZ.

Учасники заходу матимуть унікальну можливість пройти відбір на БЕЗКОШТОВНЕ СТАЖУВАННЯв Німеччині (за умови заповнення аплікаційної форми https://ukraine.managerprogramm.de/wp-content/uploads/2016/06/Application-Form-2016-V4-EN.pdf )

Для участі у заході просимо здійснити попередню реєстрацію за посиланням https://docs.google.com/forms/d/172FzbTufga6YM3jYl7ROrFWI-XtNuK57aWj0w1BYOU0/edit

З УСІХ ДОДАТКОВИХ ЗАПИТАНЬ ЗВЕРТАЙТЕСЯ В ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА
тел. (0352) 25 25 85
тел. моб. 098 648 60 86
e-mail:ternopil.vrp@gmail.com

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Про Проект GIZ “Fit for Partnership with Germany”:

Ініційована Федеральним міністерством економіки та енергетики (BMWi) Програма підготовки управлінських кадрів є елементом зовнішньо-економічної політики Німеччини. Під девізом “FitforPartnershipwithGermany”    (“Готові до співпраці з Німеччиною”) проводиться навчання керівників підприємств та організацій з 19-ти країн з метою налагодження контактів та взаємовигідного співробітництва з підприємствами Німеччини. Фінансування Програми здійснюється з бюджету Федерального міністерства економіки та енергетики (BMWi).

Програма унікальна тим, що створює взаємовигідну ситуацію для всіх учасників. Виграють й німецькі підприємства. Під час перебування в Німеччині підприємці знайомляться з потенційними партнерами, створюють довірчі відносини – фундамент для довгострокового ділового співробітництва. Підприємство, яке направляє свого співробітника для участі у Програмі також отримує користь від нових контактів, знань та професійних навичок спеціаліста. Результатом стає укріплення та розширення економічних зв’язків між країнами-партнерами, зокрема між Україною та Німеччиною.

Докладніша інформація про проект: https://ukraine.managerprogramm.de

Успішні історії успіху підприємців Тернопільщини за посиланням 

https://ukraine.managerprogramm.de/група-економічна-кооперація-в-аграрн/