Департамент економічного розвитку і торгівлі Тернопільської ода організував для представників органів влади Тернопільщини цікавий тренінг!

Сьогодні в Тернопільській обласній державній адміністрації навчали як швидко та ефективно продавати державне та комунальне майно через електронну торгову систему Prozorro.Продажі.

Представник електронного майданчика «E-Tender.UA» Аліна Близнюк розповіла присутнім про головні нововведення, щодо нормативної бази та форми проведення аукціону, етапи приватизаційної процедури, особливості формування та затвердження переліку об’єктів, що підлягають приватизації, аукціонну комісію, опублікування переліку об’єктів, а також ознайомила з практичними аспектами роботи на даному електронному майданчику, зокрема, з особливостями реєстрації, проведення аукціону, кваліфікації учасників та вибором переможців.

Також директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської ОДА Галина Воляник провела робочу зустріч з фахівцем електронного майданчика «E-Tender.UA» Аліною Близнюк щодо налагодження ефективної роботи з реалізації в області вимог постанов КМУ від  10 травня 2018 року № 432 і № 433 та досягли домовленості про кущові семінари у районах області у жовтні поточного року!

Довідково:

ProZorro.Продажі – електронна торгова система, створена за ініціативи Мінекономрозвитку України, Transparency International Україна, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Національного Банку України та акредитованих в установленому порядку електронних майданчиків.

Мета проекту – прозора, швидка і ефективна реалізація державного та комунального майна, а також запобігання корупції завдяки централізації даних, громадському контролю та розширенню кола покупців.