01 лютого 2018 року відбувся конкурсний відбір кандидатів на участь у Регіональному Бізнес-інкубаторі, який створений за ініціативи Тернопільської обласної державної адміністрації.

Про можливості та переваги Бізнес-інкубатора для людей, які хочуть займатися бізнесом, отримати інформаційний, менторськийсупровід, а також скористатися фінансовими інструментами підтримки у започаткуванні та веденні власної справи,зазначив заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації, голова конкурсної комісії Ігор Вонс.

Під час заходу учасники конкурсного відбору презентувалисвої проектні ідеї та бізнес-планив різноманітних галузях, зокрема щодо створення ягідних кооперативів, фермерських господарств,  вирощування та реалізації зелені, створення ІТ-продуктів,впровадження біоенергетичних проектів та інші.

Тих, хто не встиг зробити перший крок до реалізації своєї ідеї, запрошуємо активно долучатись до участі у Бізнес-інкубаторі (кількість місць обмежена)!

За детальною інформацією звертайтесь у Тернопільський регіональний центр підтримки підприємництва за адресою: м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, каб.837, тел: 0986486086, 252585, e-mail: ternopil.vrp@gmail.com.

Детальніше за посиланням:

http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/publication/content/26830.htm