Як налагодити співпрацю з німецькими компаніями?! – вивчали підприємці Тернопільщини в рамках Програми GIZ «Fit for Partnership with Germany».

21 листопада 2017 року в рамках запланованого заходу «Співробітництво з Німеччиною. Міфи та реальність», відбулася зустріч керівника апарату – заступника голови Тернопільської ОДА – Ігоря Вонса з представниками Проекту GIZ «Fit for Partnership with Germany», зокрема з керівником проектного бюро – Світланою Степащенко та експертом проекту Євгеном Клісенком, щодо можливості стажування менеджерів експортно- та імпортно-орієнтованих підприємств шляхом проведення бізнес-сесій у Німеччині.

Дане спілкування експерти продовжили у форматі активного тренінгу, де учасники – представники бізнесу Тернопільщини, мали можливість брати участь в майстер-класах та обговорили низку питань, щодо особливостей партнерства з Німеччиною, бар’єрів виходу на ринок Німеччини, а також, чого чекають німці від українських підприємців, та чого чекає вітчизняний бізнес від німецьких партнерів.

Водночас, 22 листопада 2017 року розпочнеться другий день зустрічі, в рамках якої відбудеться інтерв’ю з кандидатами на участь у Програмі стажування в Німеччині.