ЗУСТРІЧ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ОБЛАСТІ З ПРЕДСТАВНИКАМИ НІМЕЦЬКОГО ТОВАРИСТВА З МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТА GIZ GMBH (DEUTSCHE GESELLSCHAFT FUR INTERNATIONALE ZUSAMMENARBEIT)

21 листопада 2017 року відбудеться зустріч суб’єктів господарювання з представниками німецького Товариства з міжнародного співробітницта GIZ GmbH (Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit), щодо можливості стажування менеджерів експортно- та імпортно-орієнтованих підприємств шляхом проведення бізнес-сесій у Німеччині.

В рамках заходу відбудеться презентація програми «Співробітництво з Німеччиною. Міфи та реальність», майстер-класи «Готуємо проектне завдання на стажування в Німеччину». Учасники  програми отримають можливість ознайомитися з Німеччиною як економічним партнером, встановити контакти з німецькими компаніями і знайти надійних партнерів, набути інформацію про можливості збуту своєї продукції в Німеччині та безпосередньо ознайомитися з обладнанням, матеріалами і технологіями німецьких компаній;

В рамках реалізації Програми для підприємств з експортно-імпортним потенціалом і менеджерів,  учасники отримають наступні можливості:

– ознайомитися з Німеччиною як економічним партнером;

– встановити контакти з німецькими компаніями і знайти надійних партнерів;

– набути інформацію про можливості збуту своєї продукції в Німеччині;

– безпосередньо ознайомитися з обладнанням, матеріалами і технологіями німецьких компаній;

– набути інформацію, знання, навички та міжкультурні управлінські компетенції, що допомагають налагодити співпрацю з німецькими партнерами;

– набути практичного досвіду ведення переговорів з потенційними німецькими партнерами;

– стати фахівцем в міжнародному бізнесі;

– стати частиною міжнародної бізнес-спільноти з ексклюзивним виходом на випускників з 19 країн – партнерів Програми різних сфер діяльності.

Початок: о 1000 год.

Місце проведення: м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, каб. 825

Учасники: керівництво Тернопільської обласної державної адміністрації,  представники програми GIZ, Торгово-промислової палати в області, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники економічних підрозділів райдержадміністрацій, представники виконавчих комітетів міських рад, об’єднаних територіальних громад, та суб’єкти господарювання області.

22 листопада року об 1000 каб. 846 – відбудеться інтерв’ю з кандидатами на участь у програмі GIZ GmbH (Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

21 листопада 2017 року

Бізнес-майстерня «Співробітництво з Німеччиною. Міфи та реальність»

09.15-09.45 Зустріч представників програми з керівництвом Тернопільської обласної державної адміністрації та Торгово-промислової палати
10.00 Відкриття заходу Представники ОДА та ТПП, С.Степащенко
10.05-10.30 Презентація програми «Fit for Partnership with Germany» С.Степащенко
10.30-11.30 Експертний ринг з представниками Програми «Всі «за» і «проти» співпраці з Німеччиною» С.Степащенко, Є.Клісенко, всі учасники
11.30-13.00 Open space «Готуємося до партнерства з Німеччиною» Є.Клісенко, всі учасники
13.00-14.00 Перерва
14.00-16.00 Креативні майстерні:

– шукаємо партнера в Німеччині:

– пастка першого контакту;

– бар’єри виходу та роботи на ринку Німеччини;

– чого чекають німці від українських

– чого ми чекаємо від німецьких партнерів

Є.Клісенко, всі учасники
16.00-17.00 Майсер-класи

«Готуємо проектне завдання на стажування в Німеччину»

«Готуємо презентацію свого проекту для німецьких партнерів»

Підведення підсумків

С.Степащенко, Є.Клісенко. всі учасники

22 листопада 2017 року – інтерв’ю з кандидатами на участь у програмі