Запрошуємо громадян з числа молоді пройти стажування в структурних підрозділах департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської облдержадміністрації

Ви будете мати змогу ознайомитись з функціонуванням державної служби та  діяльністю  департаменту, як органу публічної влади. Надамо можливість покращити  навички практичної роботи у сфері державного управління та адміністративного менеджменту, що сприятиме Вашому подальшому професійному зростанню та підвищенню конкурентоздатності на ринку праці.

Для нас – це можливість формувати кадровий потенціал для органів виконавчої влади за рахунок креативних, ініціативних, обдарованих молодих людей.

Звертаємо увагу, допуск до стажування  та визначення строку його проходження  здійснюється на підставі заяви особи, яка має намір пройти стажування  в департаменті. До заяви стажист може додати мотиваційний лист у довільній формі.

За додатковою інформацією щодо порядку проходження стажування можете звертатись до департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації за адресою : м. Тернопіль, вул. Грушевського 8, каб. 846 та за телефоном 52-01-00.

 Ми чекаємо саме на Вас!

Наказ “Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді в департаменті економічного розвитку і торгівлі Тернопільської обласної державної адміністрації”

Порядок стажування громадян з числа молоді в департаменті економічного розвитку і торгівлі Тернопільської обласної державної адміністрації